Tunnel en snelweg in Senegal

CSE uit Senefgal een klant zonder ervaring in het zetten van damwanden is er in geslaagd om een ​​groot project te verwerven: De aanleg van een nieuwe tunnel en snelweg. Een gedeelte van het werk bestond uit het plaatsen van 2 x 6 km damwandprofielen (in totaal 1800 Ton).

CSE heeft van Pajot een PVE 24VM trilblok gekocht voor het plaatsen van de damwanden en een Dawson Piling hamer model HPH 2400 als back-up voor het naheien van de damwanden tot de uiteindelijk gewenste diepte (indien nodig).

Lees meer





Nederland, Amsterdam - oude binnenstad

In verstedelijkt gebied is vaak weinig werkruimte en worden hoge eisen gesteld aan de beperking van lawaai en trillingen. In dergelijke situaties biedt PVE met geavanceerde drukmachines een uitstekende oplossing.





Duitsland, Hooksiel - fundatie voor windmolens

Bij het Duitse kustplaatsje Hooksiel zijn met een PVE 200M trilblok buizen geplaatst voor een windmolenpark met tripod windmolens.



 

Laatste nieuws

    Geen nieuws

Nieuwsbrief


Piling & Vibro Equipment

Dieseko Group B.V.
Lelystraat 49
3364 AH Sliedrecht
Nederland
T: 0184 410333
E: info@pve-holland.com